بررسی سررسید 1402 یا سالنامه 1402

بررسی سررسید 1402 یا سالنامه 1402

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

بررسی سررسید 1402 یا سالنامه 1402بررسی سررسید 1402 یا سالنامه 1402

چاپ سررسید 1402 و یا چاپ سالنامه 1402 می تواند یک تبلیغ مستمر و ماندگار برای شما باشد. با استفاده از این نوع تبلیغ شما در ذهن مخاطب ماندگار خواهید بود.

افراد زیادی برای هدیه سررسید و یا سالنامه کادو می دهند. پس افراد حداقل روزی یکبار به تقویم و یا سالنامه مراجعه می کنند و نوشته های آن را می خوانند. پس چاپ سررسید یا سالنامه می تواند تبلیغی مستمر برای شما باشد در نتیجه با کمترین هزینه بیشترین بازدهی را تجربه خواهید کرد.

سررسید تبلیغاتی
سررسید 1402

بررسی قیمت

قیمت سالنامه و چاپ سالنامه با توجه به تبلیغات گران قیمتی که امروزه در بازار موجود می باشد، به صرفه ترین راه کسب مشتری و یا جذب علاقمندان به حرفه ی شما می باشد.

چرا که تمامی افراد حداقل در هفته چند بار به تقویم و یا سررسید مراجعه می کنند. پس بهترین راه تبلیغ و جذب مشتری تبلیغ از طریق سالنامه 1402 و یا سر رسید می باشد.

آیتم هایی که در قیمت سالنامه و یا سررسید 1402 دخیل می باشد به شرح ذیل می باشد: نوع طراحی مورد نظر کارفرما، اندازه ی صفحات که به دلخواه کارفرما سفارش داده می شود، صحافی سالنامه و یا سر رسید 1402 در تعیین قیمت آن دخیل می باشد، جلد مناسب و آستر کشی صفحات موضوع دیگری است که بر روی قیمت تاثیر مستقیم دارد.

سفارش این نوع از اقلام را بعد از تحقیق و دیدن نمونه کار ها به دست چاپخانه های سطح شهر بسپارید.

به این نکته توجه داشته باشید که چاپ و سفارش سررسید 1402 و یا سالنامه نیازمند پیدا کردن بهترین چاپخانه برای چاپ می باشد. چرا که محصولی را که تحویل مشتری می دهید باید جذاب و با کیفیت باشد و این نکته باعث می شود، حتی سالنامه و یا سررسیدی که چاپ کرده اید به واسطه جذابیت و کیفیت آن سال های سال حتی به عنوان دفتری که شخص روزانه با آن کار می کند ماندگار شود.

سفارش سررسید

در حال حاضر چاپخانه های زیادی در تهران مشغول به کار هستند. ولی توصیه ما به شما عزیزان تحقیق و دیدن نمونه کار چاپخانه ها جهت سپردن سفارش کار خود به آن ها می باشد.

همانطور که بالاتر هم گفته شد کیفیت در چاپ حرف اول را می زند و کیفیت اتفاقی نیست. به واسطه سال ها کار و تجربه به دست می آید در نتیجه برای چاپ سررسید و یا سالنامه، مجموعه با تجربه و متبحر را انتخاب کنید.

انواع سررسید

امروزه با توجه به تقاضای افراد انواع مختلفی از سررسید 1402 و یا سالنامه تولید می شود که انواع سررسید و سالنامه به شرح ذیل می باشد:

سررسید های جیبی- سررسید های خشتی- سررسید های اروپایی- سررسید های پالتویی- سررسید های وزیری- سررسید های رقعی- سررسید های رحلی . انواع سررسید بالا در ابعاد و اندازه های مختلف با توجه به نیاز مصرف کننده چاپ و تولید می شود.

اما توجه به این نکته هم حائز اهمیت می باشد که جلد سررسید 1402 و یا سالنامه تاثیر مستقیم در جذب مشتری خواهد داشت.

سالنامه تبلیغاتی
سررسید 1402

یک جلد با کیفیت باعث ماندگاری کار شما می شود که انواع جلد های موجود برای چاپ سررسید به شرح ذیل می باشد: چرم مصنوعی- جیر- ترمو- پلاستیکی- چرم مصنوعی. انواع جلد های بالا در سالنامه قابل استفاده می باشد.

سررسید 1402 یا دفتری برای یادداشت های روزانه

سررسید ها بر اساس سفارش مشتریان و یا به دستور کارفرما به چند بخش تقسیم می شود. سررسید های روز شمار: در این مدل از سررسید ها معمولا یک صفحه بین صفحات تاریخ جایگذاری می شود. این مدل از سررسید ها معمولا مناسب افرادی می باشد که عادت به یادداشت کردن مطالب و برنامه های روزانه ی خود دارند. سررسید های دو روز شما: این مدل از سررسید ها هم بین هر دوروز یک صفحه بارگذاری می شود برای یادداشت مطالب روز قبل. سررسید جمعه شمار: این مدل از سررسید ها به فاصله ی هرجمعه یک ورق اضافی در آن جای می گیرد و به نسب سررسید های روز شمار و یا دور شمار کاغذ کمتری مصرف می شود.

در نتیجه حتما برای سفارش سررسید 1402 و یا سالنامه به مجموعه های با تجربه و کاربلد، در این حرفه مراجعه فرمایید پیشنهاد ما به شما عزیزان سفارش سالنامه در تهران و شرکت گاموت پرینت می باشد.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای mehregan-patogh.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:mehregan-patogh.ir | نقشه سایت